ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Recyklácia obrazoviek CRT  

Recyklácia obrazoviek CRT


Cathode Ray Tube Recycling

Spoločnosť MRT System International je v rámci recyklačného priemyslu považovaná za svetového lídra v oblasti výroby systémov na spätné získavanie ortuti, zariadení na recykláciu svetelných zdrojov a systémov na separáciu obrazoviek CRT.

K dispozícii sú dva druhy separátorov MRT CRT:

Každý stroj je prispôsobený na efektívne spracovávanie rôznych druhov obrazoviek a monitorov tak, aby sa dosiahlo presné oddelenie panelového a lievikového skla obrazovky.  

 

SEPARÁTOR CRT - TECHNOLÓGIA REZANIA DIAMANTOM

CRT Separator CRT Separator

Separátor MRT CRT využívajúci technológiu rezania diamantom je vysokokapacitný systém na demontáž obrazoviek CRT z televízorov a počítačových monitorov. Rovnako ako všetky ostatné produkty z portfólia spoločnosti MRT System pracuje separátor CRT bezpečne, efektívne a v súlade s najprísnejšími environmentálnymi predpismi.

Tento systém je poloautomatický, spoľahlivý a cenovo výhodný. Separátor využíva dvojramennú rezaciu stanicu a jeho kapacita je vyše 45 obrazoviek CRT za hodinu (v závislosti od veľkosti obrazovky CRT). Pri použití štvorramennej rezacej stanice je možné zvýšiť kapacitu takmer o 50 %.

Separátor MRT CRT zachováva vysokú úroveň presnosti rezu, ktorý rozdeľuje sklo obrazovky CRT na panelovú a lievikovú časť. Vďaka tomu je možné pridať do skloviny viac recyklovaného skla, čo zabezpečuje úsporu energie a suroviny. Vďaka technickým poznatkom a skúsenostiam spoločnosti MRT je možné každú jednotku navrhnúť a skonštruovať podľa individuálnych potrieb zákazníkov.

  Prevezmite si brožúru o rezaní obrazoviek CRT diamantom (937 KB) Get Adobe Reader

 

SEPARÁTOR CRT - TECHNOLÓGIA REZANIA HORÚCIM PÁSOM

CRT SeparatorMRT Hot Band Auto Cutting Process

Separátor CRT využívajúci technológiu rezania horúcim pásom je tepelný systém na demontáž obrazoviek CRT. Rovnako ako všetky ostatné produkty z portfólia spoločnosti MRT System pracuje separátor CRT bezpečne, efektívne a v súlade s najprísnejšími environmentálnymi predpismi. Technológia rezania horúcim pásom zlepšuje prenos tepla na obrazovke, vďaka čomu sa dosahuje presné rozdelenie. Spoločnosť MRT ponúka dva druhy systémov s horúcim pásom: automatický a ručný.

  Prevezmite si brožúru o rezaní obrazoviek CRT horúcim pásom (890 KB) Get Adobe Reader


 

MRT and Arcon company logos