ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Recyklácia káblov / Recyklácia menších káblov obsahujúcich oceľ  

Recyklácia menších káblov obsahujúcich oceľ

FIREFOX


 

Zariadenie Firefox je vysoko automotizovaná a efektívna linka na káble vyrobená do náročných podmienok. Môže byť dávkovaná buď vysokozdvižným vozíkom s vyklápacou nádobou, pásovým dopravníkom alebo žeriavom s drapákom. Vybavená zásobníkom strednej frakcie s dávkovaním a efektívnym odprašovacím systémom.

Zariadenie Firefox má zvyčajne kapacitu až 1300 kg/h na káble s obsahom mede 50 %. Je vybavené vyrovnávacím silom medzi Hrubou sekačkou a 2 x 37 kW Dvojitým granulátorom pre zvýšenie výkonu. Pozostáva zo 45 kW Hrubej sekačky vybavenej tvrdokovovými nožmi, ktoré dokážu spracovať všetky typy suchých káblov až do priemeru 120 mm s dĺžkou až 1000 mm (obsahujúce oceľ až do priemeru 2 mm).
 


  Stiahnite si brožúru recyklačnej linky Firefox Get Adobe Reader

 

 

 

POWERCAT

 Fine Granulator

POWERCAT A: Modulárna recyklačná linka na káble. Vhodná pre spoločnosti s menším množstvom káblov. Dávkovaná ručne. Možno ľahko rozšíriť na Powercat B.

POWERCAT B: Rozšírená o 45 kW Hrubú sekačku, Vyrovnávacie silo medzi Hrubou sekačkou a Granulátorom zvyšuje celkový výkon a zabezpečujúce efektívnu separáciu. Vhodné pre dávkovanie vysokozdvižným vozíkom alebo žeriavom.

POWERCAT C: Zjednodušená verzia PC B vybavená 37 kW Hrubou sekačkou. Bez vyrovnávacieho sila medzi Hrubou sekačkou a Granulátorom. Vhodná pre dávkovanie vysokozdvižným vozíkom alebo žeriavom.

 


 

  Stiahnite si brožúru recyklačnej linky Powercat Get Adobe Reader

 

 

THUNDERHAWK

Separation Table

THUNDERHAWK A: Veľmi kompaktná a úsporná linka na kľúč. Vhodná pre malé spoločnosti, ktoré chcú rýchlo zarobiť peniaze z káblového odpadu, ale bez veľkých investícií do strojov. Dávkovaná ručne.

THUNDERHAWK B: Rozšírená o Hrubú sekačku, ktorá zvyšuje výkon. Nizke personálne nároky a vysoký stupeň automatizácie. Efektívna a zisková recyklácia káblov. Dokáže spracovať aj ľahko opancierované káble. 

  Stiahnite si brožúru recyklačnej linky Thunderhawk Get Adobe Reader

Eldan and Arcon company logos