ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Recyklácia komunálneho odpadu / Drvenie komunálneho odpadu  

Drvenie komunálneho odpadu

PreShred 1000S

Stacionárny drvič odpadu M&J PreShred 1000S umožňuje ľahké obstaranie individuálnych požiadaviek na výšku šasi a dĺžky dopravníka. Tento model je k dispozícii s rôznymi elektrickými motormi, aby zodpovedali materiálu a požadovanej kapacite. K dispozícii je elektro-hydraulická a dieslovo-hydraulická verzia. Táto kompaktná elektrostatická hydraulická jednotka môže byť inštalovaná v ľubovolnej pozícii.

  Sťahujte prezentáciu PreShredder 1000S Get Adobe Reader 

PreShred 2000S

M&J PreShred 2000S je jedno-rotorový drvič odpadu s rezacím stolom, ktorý je takmer taký veľký ako M&J PreShred 4000. To Vám umožňuje dávkovať drvič s čelným kolesovým nakladačom, dávkovacím dopravníkom alebo mostovým žeriavom. Automatický spiatočný chod a drvenie v oboch smeroch zabraňuje tomu, aby sa okolo hriadeľa obaloval material.

  Sťahujte prezentáciu PreShredder 2000S Get Adobe Reader 

PreShred 4000S

M&J PreShred 4000S je veľký drvič odpadu schopný efektívne a spoľahlivo podrviť prakticky akýkoľvek druh materiálu. Tento drvič odpadu je navrhnutý tak, aby spĺňal špeciálne potreby liniek, v ktorých sa vstupný material veľmi líši veľkosťou a zložením a môže obsahovať neznáme množstvá ocele, kameňov a betónu.

  Sťahujte prezentáciu PreShredder 4000S Get Adobe Reader 

PreShred 4000 MobileJe vybavený všetkou robustnosťou a pevnosťou modelu PreShred 4000, s ďalšími výhodami ako ľahšie ovládanie, efektívnejšia a ľahšia obsluha, čo všetko prispieva k zníženiu prevádzkových nákladov.
 

  Sťahujte prezentáciu PreShredder 4000M Get Adobe Reader 

PreShred 6000S

M&J PreShred 6000S je jedným z najväčších Pred-drvičov na trhu a je schopný podrviť veľké množstvá akéhkokoľvek odpadu. Táto jednotka je ideálna tam kde je potreba veľkého výkonu alebo podrvenia materiálu, ktorý je buď extrémne nadrozmerný alebo ťažký.

  Download the PreShredder 6000S brochure Get Adobe Reader