ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Prídavné zariadenia / Bubnový drvič  

Bubnový drvič

JMC 45 galónový (205 l) bubnový drvič

 

Prázdne sudy na dvoroch sú problém, pretože zaberajú veľa priestoru a je veľmi ťažké ich skladovať na nebezpečných hromadách. Firmy, ktoré chcú 45 galónové sudy recyklovať budú mať záujem o JMC 45 galónový bubnový drvič. Toto robustné a spoľahlivé zariadenie znižuje ťažké bubny o veľkosti do 45 galónov (205 litrov) na veľkosť diskov, ktoré sú hrubé asi 4"(100 mm) a to v množství až do 100 bubnov za hodinu.

JMC 45 galónový bubnový drvič je schopný znížiť objem ťažkých sudov na disky o hrúbke iba 100 mm (4 "). Dva modely sú k dispozícii v prevedení – vysokorýchlostnej verzie a štandardného stroja.
 
Vysokorýchlostná verzia bude spracovávať až 100 x 45 galónových (205 litrov) sudov každú hodinu, takže je ideálny pre spracovateľa, ktorý spracováva veľké množstvo sudov. Tento stroj je vybavený samostatným prenosným napájacím zdrojom tak, aby mohol byť pripojený veľmi jednoducho k inému hydraulickému zariadeniu.
 


Štandardný stroj bol navrhnutý pre zákazníkov, ktorý majú obmedzený počet sudov k likvidácii. Aj tak sa jedná o robustné a spoľahlivé stroje schopné spracovať až 24 x 45 galónových (205 litrov) sudov za hodinu.